Deri koltuk nasıl temizlenir deri koltuk bakimi nasıl yapılır

Deri koltukların temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurların başında çok fazla su ve kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktır. Temizlik ürünleri ve bol miktarda su deriye zarar verme ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden deri temizliğinde kurulama işlemi çok önemlidir. Kurulama sırasında deri eşyanın mutlaka iyice kuruduğundan emin olun. Islak kalan deri zaman ile çatlayıp ve yıpranmaya başlayacaktır.

Deri Koltuklar Nasıl Temizlenir:

Bez parçasını bira ile ıslatıp deri koltuğunuzu silmek için kullanınız. Sonrasında ıslak yeni bir bez ile koltuğu yeniden siliniz. Bu şekilde bira koltukta yapışkan bir leke izi bırakmamış olacaktır.

Başka bir yöntem ise portakal, muz veya limon kabukları ile deri koltukların temizlenmesidir. Kabuklar ile deri koltuğunuzu güzelde ovalayıp parlatın. Sonrasında koltuktaki meyve kabukların bıraktığı kiri temizlemek için ıslak bezle siliniz.

8 YORUMLAR

  1. deri döşeme temizliği için geliştirilmiş orijinal malzemeler bulunmaktadır profösyonel olmak gerekir aksi halde koruyucu top coat yüzeyi tahriş edersiniz ve derinin boyasının bozulma süreci hızlanır ,geriye getirme şnsınız olmaz .

  2. Koltuklarınızı kimyasal bir ürünle temizleyecekseniz; koltuklarınız hangi renkte ise, o renk bir bezle silmenizi tavsiye ederiz.

  3. Portakal, muz veya limon kabukları ile deri koltukların temizlenmesi yöntemi daha etkili bu yöntem herkes tarafından önerilmekte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here