Deri ceketten fondöten lekesi nasıl çıkar?

Deri ceketten fondöten lekesi nasıl çıkar?

Ebru hanımın bize yönettiği soru: ” deri ceketten fondöten lekesi nasıl çıkar” Ebru hanım gibi sizinde kafanıza takılan sorularınız var ise sorunu sor bölümünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Size tavsiyemiz eter ile fondöten lekesi olan bölgeyi silmeniz olacaktır. Ebru hanım öncelikle şunu belirteyim, eter çok yanıcı bir maddedir. Eter yanıcı madde olduğu için dikkatli olun sigara gibi ateşli maddelerle yaklaşmayın lütfen.

Deri cekette fondöten lekesi:

İlk önce yaka bölgesindeki lekeyi çıkarmaya başlamadan ceketin iç kısımlarında görünmeyen bir yerinde deneme yapınız. Olurda ceketi temizleyelim derken daha da kötü sonuçlar almayalım.

Cekete bulaşan lekeyi etere batırılmış temiz bez ile siliniz. Sonrasında sabunlu bez ile iyice ovalayıp, bol suyla durulayın. Ebru hanım bu şekilde fondöten lekesinden kurtulabilirsiniz.

 
İpuçlarım'da yayınlanan yazıları kaynak linki göstermeden "alıntı / çalıntı" yapmak emek hırsızlığıdır.

Etiketler:

Konuya Googleden Gelen Aramalar:

Deri Mont Mazot lekesi çıkarıcı, fondoten lekesi nasil cikarilir, yağmurluk ceketler leke nasil cikar, deri ceketten mazot lekesi nasıl geçer, deri ceketten zimba nasil cikarilir, derimod ceket leke, fondöten lekesi deriden nasıl çıkar.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git